Technológie

Roland VersaArt RS-640

Tlačiareň VersaArt RS-640 má vďaka špičkovej technológii široké využitie v oblasti veľkoformátovej inkjetovej tlače. S týmto strojom môžete produkovať nielen vysokokvalitnú interiérovú tlač, fotografické reprodukcie a postery, ale aj skvelé exteriérové banery, billboardy a grafiku na dopravné prostriedky. Tlačiareň VersaArt tlačí na najvyššej úrovni vďaka technologii inteligentného prechodu tlačovej hlavy - Roland Intelligent Pass Control™ a vďaka unikátnemu systému riadenia veľkosti tlačovej kvapky dosahuje mimoriadne hladké podanie farieb. Tlačiť môžeme na širokú škálu materiálov počnúc vinylmi, banermi, backlitmi, ale aj na tkaniny, ktoré sú v poslednej dobe populárnym materiálom pre tlač. Tlačová rýchlosť 12.7 m/hod. v štandardnom tlačovom režime nepochybne uspokojí zákazníkov.

Roland VersaCamm SP-540v

Je profesionálny 4-farebný ploter, kombinujúci možnosť tlače aj rezania v jednej úlohe. Je schopný potláčať širokú škálu materiálov, ako sú samolepiace fólie, bannery, canvas (plátna), mash, zástavovinu, papier a pod. vo fotografickej kvalite v maximálnom rozlíšení 1440 DPI. Maximálna tlačová šírka zariadenia je 1345 mm. Materiály sa potláčajú Eco-Solventnými atramentmi, ktoré sú vodeodolné a vysoko UV stabilné.

Neolt Neolam 1650C

Profesionálny laminátor s variantmi pre všetky typy laminácie. Prístroj je určený pre väčšie objemy práce do šírky 1650mm, varianta studenej laminácie a varianta teplej laminácie. Maximálny zdvih 30 mm.

Rezačka polystyrénových nápisov

Počítačom riadené rezanie polystyrénu, Styroduru, polyuretánovej peny a iných penových materiálov do objemovej hmotnosti 60kg/m3.Pracovná plocha 1300 x 700 mm. Maximálna hrúbka rezaného materíálu 600mm.

Xerox DocuPrint 550

Najnovší model od spoločnosti XEROX uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Produktivita 3 000/3 600 A4 4/0 za hodinu pri rýchlosti 50/60 A4 4/0 za minútu. Rozlíšenie 2 400 x 2 400 dpi s 1-bitovou hĺbkou farieb . Raster až 200 lpi riadkový, stochastický a clusterovaný.

Mimaki UJF-3042

Kompaktná stolová tlačiareň Táto tlačiareň kombinuje špičkovú technológiu UV LED-Diód s technickými poznatkami získanými u starších UV atramentových tlačiarní. Výsledkom je veľmi presná a podrobná tlač v jasných farbách na substráty bez coatingu.

Xerox Phaser 6360N

Farebná laserová tlačiareň formátu A4, ktorá predstihuje konkurenciu vysokou rýchlosťou tlače, ostrými a presnými farbami, množstvom zabudovaných funkcií a jednoduchou obsluhou. Pravý ADOBE PostScript3, 2400 dpi, vysoká spoľahlivosť a výkon sú prednosti, ktorými vyhráva nad konkurenciou.

Nažehlovacie termolisy

Profesionálne nažehlovacie lisy s digitálnym ovládaním teploty a času na lisovanie textilu a šiltoviek. Vhodný pre väčšinu metód nažehlovania (flex, flock, sublimácia, atramentový flex, chromablast a pod.)..

FTP prístup

Ak máte záujem o zriadenie prístupu na náš FTP server, poprosíme Vás o vyplnenie krátkeho formulára.

Predbežná kalkulácia

Vyplňte jednoduchý formulár a my Vás obratom budeme kontaktovať ohľadom cenových podmienok.

PrintArt

A. Bernoláka 6, 034 01 Ružomberok
printart@printart.sk | +421 915 870 779